Partneri

Slovenská Asociácia Motoristického Športu

Slovenská asociácia motoristického športu.


Slovenská Asociácia Elektronických Športov

Cieľom Slovenskej asociácie elektronických športov je vytváranie podmienok pre rozvoj E športov v rozsahu, v akom je registrovaný medzinárodnou športovou organizáciou e-Sports Federation “leSF”


Chuck TV

Prvá e-športová telka v strednej Európe.
Sleduj naživo e-Športové turnaje a ligy Counter-Strike, Lol, DOTA či FIFA v 4K kvalite.
CHUCK TV – to nie je len klasické vysielanie, ale zároveň aj interaktívna online hráčska platforma.
Dozvieš sa technologické recenzie, prezradíme niečo o životnom štýle tých najlepších hráčov a čaká na teba nočná šou s top DJmi.


Trained Monkey Modding

Komunita šikovných ľudí, ktorá vyvíja módy na platformu Assetto Corsa, organizuje na nich rôzne zaujímavé šampionáty, napr. v kategóriách TCR, Octavia Cup, Škoda 130 RS a podobne.


Sim Kecing

YouTube broadcast s motoršportovými a simracingovými pretekármi a omonoho viac…
YouTube broadcast with motorsport and simracing drivers and more…


KK Race CZ/SK sim racing community

Jsme organizační tým, který se zabýva organizováním závodů v herní sérii Gran Turismo. Organizujeme v spolupráci s Autoklubem ČR národní šampionát v herním titulu Gran Turismo. Mimo to najdete u nás naše vlastní šampionáty. Pod značku KK RACE taky patří simracingový tým KKR.


RGPL online simracing league

RGPL League Česko-Slovenská sim racingová liga usporadúva nepretržite od roku 2008 komunitné závody a medzinárodné vytrvalostné podujatia aktuálne na platforme rFactor 2.


onlineracing.eu

Komunita SIM racerov jazdiacich rôzne šampionáty na platformách Raceroom Racing Experience, Assetto Corsa Competizione, rFactor2