Partneri

Slovenská Asociácia Motoristického Športu

Slovenská asociácia motoristického športu.


Slovenská Asociácia Elektronických Športov

Cieľom Slovenskej asociácie elektronických športov je vytváranie podmienok pre rozvoj E športov v rozsahu, v akom je registrovaný medzinárodnou športovou organizáciou e-Sports Federation “leSF”


DYNAMAX je prémiovou značkou výrobno-obchodnej spoločnosti DYNAMAX, s.r.o., ktorá už tretie desaťročie pôsobí na trhu s produktmi pre údržbu a servis automobilov. Portfólio značky tvorí vyše 500 rôznych typov výrobkov a balení, ktoré sú dostupné v 40 krajinách sveta. Aj vďaka tomu sme sa stali najväčšou slovenskou značkou motorových olejov, autokozmetiky, aditív a technických kvapalín.


Trained Monkey Modding

Komunita šikovných ľudí, ktorá vyvíja módy na platformu Assetto Corsa, organizuje na nich rôzne zaujímavé šampionáty, napr. v kategóriách TCR, Octavia Cup, Škoda 130 RS a podobne.


Sim Kecing

YouTube broadcast s motoršportovými a simracingovými pretekármi a omonoho viac…
YouTube broadcast with motorsport and simracing drivers and more…


KK Race CZ/SK sim racing community

Jsme organizační tým, který se zabýva organizováním závodů v herní sérii Gran Turismo. Organizujeme v spolupráci s Autoklubem ČR národní šampionát v herním titulu Gran Turismo. Mimo to najdete u nás naše vlastní šampionáty. Pod značku KK RACE taky patří simracingový tým KKR.


RGPL online simracing league

RGPL League Česko-Slovenská sim racingová liga usporadúva nepretržite od roku 2008 komunitné závody a medzinárodné vytrvalostné podujatia aktuálne na platforme rFactor 2.


onlineracing.eu

Komunita SIM racerov jazdiacich rôzne šampionáty na platformách Raceroom Racing Experience, Assetto Corsa Competizione, rFactor2